Prichádzajúce zimné obdobie  nesúce sa najmä v duchu vianočných sviatkov a spoločných chvíľ strávených v kruhu najbližších sa nezadržateľne blíži aj na čerpacie stanice členov Slovenskej asociácie petrolejárskeho priemyslu a obchodu (SAPPO).  Zima to však nie sú len Vianoce, radosť, pohoda ale i zmena klimatických podmienok, nástup prvých mrazov a snehovej prikrývky a toto všetko majú na pamäti aj naši prevádzkovatelia čerpacích staníc, ktorí pre svojich verných zákazníkov pripravili celý rad akcií.

Od začiatku novembra prebieha na čerpacích staniciach Slovnaft kampaň, prostredníctvom ktorej majú zákazníci platiaci bezkontaktnými platobnými kartami VISA možnosť vyhrať zájazd na zimné olympijské hry v Soči 2014. V platnosti je aj zimná ponuka odmien vernostného Klubu Bonus. Zákazníci môžu tiež na čerpacích staniciach Slovnaft na Slovensku a v Českej republike zbierať body za tankovanie a následne ich premeniť za produkty Fiskars a Gerber. Pre tých odvážnejších je navyše pripravená možnosť zapojiť sa do Akadémie prežitia známeho dobrodruha Beara Gryllsa.

V sieti čerpacích staníc Benzinol sú každoročne zákazníci tankujúci v období Vianočných sviatkov obdarovaní  vianočným darčekom. Obdarený je každý zákazník, ktorý  zrealizuje nákup pohonných hmôt bez ohľadu na jeho hodnotu.

Spoločnosť ENI – AGIP na december pre svojich verných zákazníkov pripravila vianočnú akciu s kvalitnými talianskymi vínami a príslušenstvom k vínam. Zákazníci si budú môcť počas vianočného obdobia zakúpiť tieto produkty za veľmi výhodné ceny, prípadne na nákup využiť body zo svojej vernostnej karty you&eni.

LUKOIL Slovakia v posledných dvoch mesiacoch otvoril dve nové čerpacie stanice pod značkou LUKOIL, v Novom Meste nad Váhom a Bytči. Stanice budú ponúkať svojim návštevníkom čerstvé a chutné bagety značky Panos (od belgického výrobca LaLorain).

Zimné obdobie pre vodičov znamená ale aj zhoršené podmienky na cestách a nástup mrazov môže ovplyvniť chod motorového vozidla. Aj na tieto prípady sú však naši členovia pripravení. Na ich čerpacích staniciach nájdete aditivované palivá alebo palivá špeciálne upravené pre nízke teploty.

Napríklad OMV pre svojich zákazníkov pripravila rad prémiových palív OMV MaxxMotion poskytujúci vodičom hneď niekoľko výhod, ako napríklad nižšia spotrebu a vyšší výkon. Benzíny v prémiovom rade MaxxMotion sú zastúpené dvomi palivami,  MaxxMotion 95 a MaxxMotion 100. Prémiová nafta MaxxMotion Diesel, okrem pozitívneho vplyvu na výkon a spotrebu, umožní vodičom štartovať aj v extrémne nízkych teplotách, až do -35°C.

Spoločnosť Tesco Stores a.s. disponuje na Slovensku sieťou celkom 18-tich čerpacích staníc. Zákazníci tu už teraz môžu tankovať zimnú motorovú naftu. Pre prípad extrémnych mrazov sú zaistené aj dodávky motorovej nafty pre teploty do – 25 °C.

Vysokú kvalitu služieb a produktov nájdete na každej čerpacej stanici členov SAPPO, ktorých spoločným krédom je spokojnosť zákazníka.

Na záver nám ešte dovoľte v mene Slovenskej asociácie petrolejárskeho priemyslu a obchodu vysloviť úprimnú vďaku všetkým zamestnancom našich členských spoločností za ich prácu, zásluhou ktorej majú tieto spoločnosti dobré meno na trhu. Rovnako nám dovoľte poďakovať sa i zákazníkom našich členských spoločností za ich priazeň, a popriať všetkým veselé vianočné sviatky plné pohody, pokoja a šťastný nový rok 2014.

Kontakt pre ďalšie informácie:
E-mail: sappo@sappo.sk
Tel.: 00421 2 582 396 30

Oznamy

Oznamy